IŠ TELEARCHYVARO UŽRAŠŲ: VIRGILIJUS NOREIKA

Pradedame naują rubriką uagadugu puslapiuose. Joje talpinsime senus TV įrašus iš savo kolekcijos, o taip pat sužvejotus interneto platybėse. Pirmas įrašas – iš priešistorinių, 1967 metų. Priešistoriniais pavadinau, nes daugumas interneto vartotojų tuo metu dar nebuvo gimę. Visų įrašų bendras vardiklis – vienoks ar kitoks lituanistinis kampas. Dažniausiai tas kampas bus tik tautiška personalija, kuri dainuos rusišką rusų kompozitoriaus sukurtą dainą. Na, bet tokie laikai buvo…

Tačiau šįkart Virgilijus Noreika dainuoja lietuviškai. O TV laida prestižinė – labiausiai tais laikais žiūrimas legendinis Žydrasis žiburėlis, kurio pavadinimą vėliau nukopijavo LNK.

Beje, prieš porą dienų viename interviu naujasis LNK adeptas Vytenis Pauliukaitis, prisimindamas savo maskvietiškos karjeros etapą, pažymėjo, kad už dalyvavimą tikrajame Žydrajame žiburėlyje atlikėjai turėdavo atsiskaityti apvalia 5000 rublių suma. Nemaži pinigai tais laikais…

Na, bet taip atsitikdavo daug vėliau, kai sovietijos puvėsis buvo labiau įsiėdęs, nei 1967 metais. V. Noreika nebent kokį lašinių bryzą režisieriui nusiveždavo.

Please wait...
Share
Kategorijos:  Iš telearchyvaro užrašų
Tags:

2 komentarai:

  1. Zuikis | February 1st, 2010 at 11:09

    Čia ne naujametinis žiburėlis, bet “spalio revoliucinis”. Matyt, todel ir leido sau rodyti “fonogramą” – filmuota, ko gero, Lietuvoje, ir su projektoriumi rodoma ant sienos..

    Please wait...
  2. arsena | February 1st, 2010 at 14:24

    Bepigu dabar kritikuoti, dabar visi drasus… 🙂

    Please wait...

Palikite komentarą

Featuring Recent Posts WordPress Widget development by YD